Autoři

Ing. Jan Zahradník Havelka (nar. 1951) je celoživotní hledač pravdy. Jeho důležitými inspirátory byli Eduard Tomáš, který byl dlouhé roky jeho duchovním učitelem, knihy Osha o duchovní svobodě a Poselství Grálu od Abd-ru-shina.

Jan Havelka
Jan Havelka
Od dětství trpěl úzkostmi a depresemi, které ho nutily naléhavě hledat jejich smysl. Za svůj život absolvoval celou řadu terapií, spirituálních seminářů i terapeutických výcviků, které mu od jeho potíží nikdy natrvalo nepomohly. Ve svých 52 letech upadl do dlouhotrvající deprese a skončil v péči psychiatra na antidepresivech. V naprostém zoufalství tehdy odmítl veškerou dosavadní naučenou moudrost jako nepoužitelné plevy, což zpětně hodnotí jako jeden z nejlepších nápadů svého života :-). Od té doby mu Vesmír průběžně nabízí řadu originálních klíčů jak k duševnímu zdraví, tak ke spiritualitě. Autor je s úspěchem vyzkoušel na sobě i na stovkách klientů, což ho osmělilo nabízet je širší veřejnosti nejprve na videoblogu a nyní v této knize. Více o autorovi na stránkách www.vnitrni-dite.cz.

Hana Borovská
Hana Borovská
Mgr. Hana Borovská Ph.D. (nar. 1971), je celoživotní hledačka pravdy a chyb. Pravdu hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 působila jako odborná asistentka na katedře českého jazyka a literatury pedagogické fakulty MU v Brně, kde se především prohloubilo její zklamání z toho, že v akademickém prostředí se pravda najít nedá. Kniha Cesta z deprese vznikla z její iniciativy. Myšlenky Jana Zahradníka Havelky ji oslovily natolik, že ho přemluvila ke spolupráci a jeho videa převedla do písemné formy. Více o autorce na stránkách www.skolitelka.eu.

Kontakty na oba autory jsou uvedeny na stránce Kontakt.