Komentáře

Knihu bych spíše nazval „Jak na cestu životem za 101 dní“, tedy když si každý den přečtete jednu kapitolu. Já to nevydržel a knihu jsem přečetl během tří dnů. Myslím, že kniha není jen o tom jak se vypořádat s depresí, ale i s běžnými těžkostmi života. Doporučuji tedy všem bez rozdílu.

Libor Kubica (manžel nakladatelky)

2 komentáře: „Komentáře“

 1. Knihu jsem začal číst, protože deprese se objevuje v naší rodině. Díky tomu nyní vím, jak deprese vzniká, jak ji lze vyléčit a také
  jak s daným člověkem žít a komunikovat. Kniha není jenom o depresi. Nalezneme zde mnoho odpovědí na palčivé aktuální otázky o smyslu bytí, náboženství, karmických zákonitostí a také o partnerských vztazích. Doporučuji všem, kdo chce změnit svůj život a žít ho naplno podle svých představ.

 2. Milý pane Jane,
  dnes jsem dočetla Vaši knihu Cesta z deprese a plynule a ještě za tepla se přesunuji na videa:)

  Jen jsem Vám chtěla poděkovat, dlouho jsem nečetla nic tak zřetelného, čistého a upřímného. Naposledy mě tak po duši pohladila Korespondence Voskovce a Wericha (předtím asi dlouho nic). Některé části knihy jsem ještě úplně nevstřebala (viz kapitola Přivtělené duše:), ale většina na mě hluboce zapůsobila a zároveň tak nějak uklidnila. Párkrát jsem si dokonce vnitřně vykřikla: Já to tušila!:)
  No prostě mě to Vaše povídání (a dlouholeté pátrání po pravdě) hodně pomáhá a motivuje (věřím, že nejsem jediná). Tolik zbloudilých duší kolem mně (včetně té mé). Mám i nutkání začít psát blog.

  Ještě jednou děkuji a moc Vám fandím, třeba se někdy potkáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *